Privatumo politika

Slapukų naudojimas ir aprašymas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie failai naudojami išsaugoti tam tikrą informaciją su naudojamu įrengiu (pvz. mobilusis telefonas, planšetė ar kompiuteris). Taip pat slapukai naudojami reklamos,statistikos ar individualių poreikių tikslais. Slapukus visuomet galite keisti savo naršyklės nustatymuose.

Būtini slapukai:

Šie slapukai yra būtini tam, kad mūsų svetainė galėtų veikti. Be šių slapukų interneto svetainė neveiks tinkamai.

Analitiniai:

Tai padeda mums pagerinti svetainės/programėlės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Funkciniai:

Šie slapukai yra naudojami Jums atpažinti, kai grįžtate į mūsų interneto svetainę , kad galėtume pritaikyti pateikiamą turinį Jūsų poreikiams, įsiminti Jums aktualią informaciją. Tai gali būti slapukai, kurie, pavyzdžiui, leidžia mums prisiminti Jūsų vartotojo vidinį numerį/ID ir nereikėtų jungtis iš naujo. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Slapuko pavadinimas Renkami duomenys Slapuko tipas

Trečiųjų šalių išsamūs slapukų aprašymai

Google.com _ga , _gid , _gat Naršymo duomenys. Renkama informacija: Reklamų peržiūros, Analytics duomenys, Naršyklės informacija, Slapukų duomenys, Apsilankymo data ir laikas, Demografiniai duomenys, Naudojamos įrangos ir programinės įrangos rūšis, Interneto tiekėjas, Veiksmai, Puslapių peržiūros, Nukreipiantys domenai, IP adresai, Naršymo istorija, Buvimo vieta, Įrenginio ID, Vardas, Pavardė, Adresas, Telefono numeris, El.pašto adresas. Analitinis

policies.google.com

g_necessary ,g_provisions, g_statisics, g_marketing , g_all Sutikimo su slapukais pasirinkimas. Tinklalapis žino kokią slapukų rinkimo politiką pasirinko vartotojas ir neleidžia arba leidžia priklausomai nuo vartotojo pasirinkimo rinkti informaciją apie jo įrenginį. Slapukų pasirinkimas saugomas 7 dienas, po to prašoma išnaujo pasirinkti slapukų rinkimo politiką. Funkcinis Tinklapio slapukas
pll_language,wp_lang Nustatoma svetainės kalba- Galioja kol nesibaigia naršymo sesija. būtinas Tinklapio slapukas
Registruotis vizitui

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes jums paskambinsime artimiausią darbo dieną ir suderinsime vizito laiką.

www.laisvesaikstesklinika.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.
Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje