Privatumo politika
VITA Easyshade

Tobulėjant technologijoms ir vystantis estetinei odontologijai atsiranda poreikis tiksliai nustatyti danties spalvą. To reikia ne tik pacientams, bet ir odontologams, nes žmogaus akis dėl įvairių priežasčių (pvz., apšvietimo) spalvos tiksliai nustatyti negali, o bemetalės keramikos tobulėjimas suteikia galimybę pagaminti dantų protezus, niekuo nesiskiriančius nuo natūralių dantų. Mūsų klinikoje danties spalva nustatoma aparatu „Easyshade“. Tai nedidelės lentelės formos fotospektrometras. Jo rodmenys yra pastovūs ir labai tikslūs.

„Priešingai negu žmogaus akis, „Easyshade“ spektrofotometras danties spalvą nustato objektyviai ir aprašo pagal 3D.Master spalvų paletę. Matavimo tikslumas nepriklauso nuo apšvietimo ir kitų išorės veiksnių, pavyzdžiui, lūpų dažų ir pan. Prietaisas prieš kiekvieną matavimą kalibruojamas. Pagrindinė dantų spalva nustatoma apžiūrint pacientą. Spalvą galima nustatyti vienu matavimu arba siekiant tikslumo atlikti keletą matavimų ir automatiškai apskaičiuoti vidurkį. Be to galima nustatyti tam tikro danties ploto, pavyzdžiui, kaklelio, centrinės dalies ar danties krašto spalvą. Higienos sumetimais ant zondo galiuko užmaunama vienkartinė apsauginė plėvelė. Tai neturi jokios įtakos rezultato tikslumui, nes aparatas kalibruojamas jau uždėjus apsauginį apvalkalą. Spektrofotometras nustato šviesumą, intensyvumą ir spalvą (šviesumo vertė, spalva, atspalvis) ir pateikia rezultatus pagal 3D.Master spalvų sistemos spalvos kodą. Laboratorijoje vainikėlis gaminamas pagal konkretaus danties spalvos charakteristiką. Keramikas gali kontroliuoti pagrindinės spalvos kūrimą, atlikdamas tarpinius matavimus, taigi vainikëlio pagrindui parinkęs pagrindinę spalvą, po to gali ją papildyti norimais atspalviais ir išvengti nepageidaujamų. „Easyshade“ rodo ne tik spalvų kodą, bet ir grafiškai pavaizduoja spalvos vietą 3D.Master spalvų sistemoje. Siekiant tobulo estetinio vaizdo, priekiniams vainikėliams gaminti rekomenduojama bemetalė keramika. Puikūs rezultatai šiuo atveju pasiekiami, kai keramikos pagrindui naudojama In.Ceram ALUMINA. Bemetalės keramikos sistemos yra gerai suderintos ir kartu su „Easyshade“ leidžia nepriekaištingai atkurti dantį“.

Pagal gyd. odontologo dr. Andres Baltzer ir aukščiausios kategorijos dantų techniko Vanik Kaufmann Jinoian straipsnį („Dental Tribune“ Nr.12/2004)

Registruotis vizitui

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes jums paskambinsime artimiausią darbo dieną ir suderinsime vizito laiką.

www.laisvesaikstesklinika.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.
Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje