Privatumo politika
Dantų protezavimas
Apie paslaugą

Dantų protezavimo tikslas – atstatyti dantų eilių defektus, išsaugoti labai suirusius dantis ar atstatyti iškritusius, keičiant dantų formą, kryptį, spalvą. Naujausios dantų gamybos technologijos suteikia galimybę klinikoje pagaminti ypač estetiškus ir kokybiškus dantis, kurie beveik nesiskiria nuo natūralių dantų, ir atlikti aukštos kokybės restauracijas. „Skaitmeninės odontologijos centras“ siūlo įvairias dantų protezavimo paslaugas. Kiekvienam pacientui siūlomas individualus sprendimas ir parenkamas tinkamiausias dantų protezų tipas atsižvelgiant į paciento poreikius ir galimybes.

Fiksuoti protezai (bemetalės keramikos dantys, vainikėliai su daline keramikos apdaila, dantys iš plastiko /CAD/CAM, metalo keramikos vainikėliai, CEREC porceliano dantys, presuotos keramikos „E-max“, „Enamic“ vainikėliai) fiksuojami prie likusių dantų, suteikia gerą estetinę išvaizdą bei pagerina kramtymo efektyvumą.

Metalo keramikos vainikėliai (protezai) – metalo keramikos protezo karkasas yra pagamintas iš metalo, kuris padengiamas porceliano sluoksniu, atitinkančiu jūsų dantų spalvą. Šis protezavimo būdas turi vieną trūkumą: vainikėlyje esantis metalas šviesą atspindi, todėl danties protezas atrodo ne toks natūralus kaip bemetalės keramikos vainikėlis. Be to, aplink metalo keramikos vainikėlį ilgainiui atsiranda „juodoji linija“, dar labiau pabrėžianti danties nenatūralumą. Dėl šių priežasčių metalo keramikos protezai tinkamesni krūminiams dantims protezuoti. Tokiu būdu galima protezuoti pavienius dantis bei didelius dantų eilių defektus.

Porceliano vainikėliai – šis protezavimo būdas yra itin estetiškas, tvirtas ir ilgalaikis. Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo natūraliai. Jie pranašesni už metalo keramikos vainikėlius dar ir tuo, jog nesukelia alergijos, kurią sukelia tam tikri metalai. Porceliano vainikėlius rekomenduojame rinktis dėl kelių priežasčių: jie estetiški ir biologiškai suderinami; nematyti metalo krašto; gerai priglunda prie danties audinių; ši medžiaga skaidri kaip natūralūs danties audiniai ir tvirta. Klinikoje gaminamų bemetalės keramikos dantų spalva yra itin artima pacientų natūralių dantų spalvai.

Klinika turi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo, todėl yra galimybė tai atlikti nemokamai

Išimami daliniai ir išimami pilni protezai

Paprastos ir minkštos plastmasės plokštelės – tai protezai, skirti pacientams, kurie netekę kelių dantų viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje arba pacientams, kurie netekę visų dantų. Šių protezų kaina santykinai žemesnė ir pasižymi ganėtinai nebloga estetine išvaizda, tačiau suteikia mažesnį komforto jausmą dėl mažesnio stabilumo. Klinikoje gaminame plokšteles iš lankstaus Deflex plastiko. Deflex protezai yra lengvi, nes gaminami iš labai plono sluoksnio. Be to, jie leidžia išlaikyti gerą fonetiką . Kabliukai yra gleivinės spalvos, todėl protezai estetiški. Pilni, bedančių žandikaulių protezai laikosi adhezijos prie burnos gleivinės būdu. Dalines plokšteles prilaiko įvairūs kabliukai.

Lanko atraminiai protezai (biugeliai) – šie protezai yra gaminami liejimo būdu ir turi specialią konstrukciją. Lanko atraminiai protezai (biugeliai) naudojami gydymui, kai pacientai sutinka nešioti išimamą protezą, taip pat pacientams, kurių likę sveiki dantys yra tvirti, nepažeisti periodontologinių ligų ar ėduonies, kai yra netekę daugelio dantų ir neįmanoma protezuoti net tiltiniais protezais. Šis protezas prie sveikų paciento dantų tvirtinamas kabliuku ir užraktų sistema, dėl kurios pacientas kalbėdamas ir kramtydamas jaučiasi patogiai, protezas nejuda ir išlieka stabilus. Biugeliai ne tik užtikrina gerą burnos estetiką, bet ir mažiau remiasi į burnos gleivinę, todėl leidžia liežuviui nekliudomam artikuliuoti garsus. Mūsų dantų technikų laboratorijoje pagaminami kompaktiški, lengvi ir estetiški išimami lankai. Niekas nepastebės, kad nešiojate protezą. Lankiniai protezai yra ypač gera išeitis, kai pacientas neturi krūminių dantų ir nėra galimybės protezuoti implantais.

Registruotis vizitui

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes jums paskambinsime artimiausią darbo dieną ir suderinsime vizito laiką.

www.laisvesaikstesklinika.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.
Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje